Vier Chinees porseleinen kommen

Kavel 324 Vier Chinees porseleinen kommen
Kavel 324. Vier Chinees porseleinen kommen

Lot van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams Bont decor. Allen met decor van bloemenmanden. Qianlong periode (1735-1796).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede 7,5 – 8,5 – 11,5 – 15,5 cm
Conditie Twee grootste kommen met haarlijn, kleinste kom met fleabite.
Startbod € 100
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel