Vier Chinees porseleinen kopjes en vijf schotels

Kavel 322 Vier Chinees porseleinen kopjes en vijf schotels
Kavel 322. Vier Chinees porseleinen kopjes en vijf schotels

Lot van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en vijf schotels. Famille Rose decor met floraal decor, mogelijk Lowestoft. Qianlong periode (1735-1796).

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Doorsnede schotel 12 cm
Conditie Fleabites op de rand van enkele schotels, twee schotels met haarlijn (2,5-3 cm), één met sterbarst. Kopjes met fleabites, eén kopje met haarlijn 2,5 cm,
Startbod € 120
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel