Twee Japanse koppen en vier schotels

Kavel 323 Twee Japanse koppen en vier schotels
Kavel 323. Twee Japanse koppen en vier schotels

Lot van twee Japanse 18e eeuwse koppen en vier schotels. Edo periode (1603-1868), vermoedelijk circa 1700.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Conditie Eén schotel met chip en haarlijn (1,2 cm), kopjes in goede staat.
Startbod € 120
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel