Wiebe van der Zee (1953)

Kavel 406 Wiebe van der Zee (1953)
Kavel 406. Wiebe van der Zee (1953)

Aquarel. Koeien in de wei. Gesigneerd Wiebe van der Zee (Kollum, 1953)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod € 10
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel