Jan Horstmann (1894–1982)

Kavel 405 Jan Horstmann (1894–1982)
Kavel 405. Jan Horstmann (1894–1982)

Schilderij, olieverf op doek. Driemaster op een stormachtige zee. Linksonder gesigneerd Jan Horstmann (Finkenwärder 1894 – Hamburg 1982).

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 100 x 68 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel