Willem Alexander Knip (1883-1967)

Kavel 490 Willem Alexander Knip (1883-1967)
Kavel 490. Willem Alexander Knip (1883-1967)

Schilderij, olieverf op paneel, in vergulde ornamentenlijst. 'Geuldal'. Rechtsonder gesigneerd Willem Alexander Knip (Amsterdam 1883 - Blaricum 1967)

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Startbod € 240
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel