G.H. van der Meulen (1889-1951)

Kavel 491 G.H. van der Meulen (1889-1951)
Kavel 491. G.H. van der Meulen (1889-1951)

Schilderij, olieverf op doek. “It Ald Diel Leeuwarden”. Linksonder gesigneerd G.H. van der Meulen (Leeuwarden 1889 - 1951)

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 65 x 80 cm
Startbod € 130
Verkocht voor € 180
Vorig kavel Volgend kavel