Zes Chinees porseleinen kopjes en vijf schoteltjes

Kavel 318 Zes Chinees porseleinen kopjes en vijf schoteltjes
Kavel 318. Zes Chinees porseleinen kopjes en vijf schoteltjes

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en vijf schoteltjes. Decor van bloemen en landschappen in medaillons. Qianlong periode (1735-1796).

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Doorsnede schotel 10,5 cm
Conditie Schoteltjes in goede staat, twee kopje met chip, één met chip en haarlijn.
Startbod € 150
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel