18e eeuwse Delfts of Rouen aardewerken suikerstrooier.

Kavel 722 18e eeuwse Delfts of Rouen aardewerken suikerstrooier.
Kavel 722. 18e eeuwse Delfts of Rouen aardewerken suikerstrooier.

Een 18e eeuwse Delfts of Frans Rouen aardwerken suikerstrooier. Met een blauw/ wit bladerdecor. Ca 1750.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen 20 cm hoog.
Conditie Haarlijnen en scheuren, maar niet door.
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel