Kavel | 722. 18e eeuwse Delfts of Rouen aardewerken suikerstrooier. |
Omschrijving | Een 18e eeuwse Delfts of Frans Rouen aardwerken suikerstrooier. Met een blauw/ wit bladerdecor. Ca 1750. |
Taxatiewaarde | € 120 - € 180 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | 20 cm hoog. |
Conditie | Haarlijnen en scheuren, maar niet door. |
Huidig bod | € 80 |
Verkocht voor | € 80 |
Vorig kavel | Volgend kavel |