Worcester boterpot, 18e eeuw

Kavel 721 Worcester boterpot, 18e eeuw
Kavel 721. Worcester boterpot, 18e eeuw

Een 18e eeuws vroeg Engels porsleinen boterdoos met deksel. Blauw/wit met een floraal decor. Deksel bekroond met een roos. Gemerkt voor Worcester ca 1765.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 10 cm hoog en 13 cm doorsnede
Conditie Miniamale chips roos.
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel