18e eeuwse klok, 1741

Kavel 805 18e eeuwse klok, 1741
Kavel 805. 18e eeuwse klok, 1741

Een 18e eeuwse klok met bronzen wijzerplaat, slinger en twee gewichten. gesigneerd Judocuo de Badto 1741

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel