Vier Engelse krukgewichten

Kavel 806 Vier Engelse krukgewichten
Kavel 806. Vier Engelse krukgewichten

Lot van vier Engelse krukgewichten, vroeg 20e eeuws. Geijkt aan de onderzijde, één bovenop gemerkt 'WCD (?) & SONS'

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 9 - 18 cm hoog
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel