18e eeuwse messing tondeldoos

Kavel 1060 18e eeuwse messing tondeldoos
Kavel 1060. 18e eeuwse messing tondeldoos

Een 18e eeuws messing met koperen tondeldoosje met ketting. Met twee compartimenten voor tondel en vuursteen.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 9 cm lang.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel