Spiegel

Kavel 1061 Spiegel
Kavel 1061. Spiegel

Een facetgeslepen spiegel in vergulde lijst, 20e eeuws

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 88 x 49 cm
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel