18e eeuwse Statenbijbel, Kerkgenootschap Leeuwarden

Kavel 784 18e eeuwse Statenbijbel, Kerkgenootschap Leeuwarden
Kavel 784. 18e eeuwse Statenbijbel, Kerkgenootschap Leeuwarden

Een 18e eeuwse Statenbijbel in lederen kaft. Gedrukt te Haarlem door Joh. Enschede en Zonen, 1782. Lederen kaft met reliëfdruk tekst 'Kerkgenootschap Leeuwarden'.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 27,5 x 24 x 10 cm
Conditie Kaft beschadigd
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel