Vijftien stuks Chinees cloisonné

Kavel 785 Vijftien stuks Chinees cloisonné
Kavel 785. Vijftien stuks Chinees cloisonné

Een lot met vijtien stuks Chinees cloisonné op messing. Bestaande uit tien miniatuurvaasjes in doos met sokkels, twee gemberpotten, een ei en twee vogels. 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Grootste zijn 13,5 cm hoog.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel