19e eeuwse bonheur

Kavel 851 19e eeuwse bonheur
Kavel 851. 19e eeuwse bonheur

Een antieke 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde bonheur met zwart gepolitoerde randen in twee delen, met glazen deur. Biedermeier, ca. 1870

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel