Antieke pop, Schoeman Hoffmeister.

Kavel 852 Antieke pop, Schoeman Hoffmeister.
Kavel 852. Antieke pop, Schoeman Hoffmeister.

Een antieke pop met gelede ledematen en een porseleinen hoofd. Fabrikant: Schoemann Hoffmeister. Gemerkt S PB H. Gekleed.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 34 cm lang
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel