19e eeuwse damspiegel in zwart gelakte en deels vergulde lijst.

Kavel 592 19e eeuwse damspiegel in zwart gelakte en deels vergulde lijst.
Kavel 592. 19e eeuwse damspiegel in zwart gelakte en deels vergulde lijst.

Een antieke damspiegel een rijkelijke gipsen kuif, deels zwart geschilderde met vergulde lijst. 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen 130 cm x 60 cm.
Conditie Lijst sleets en enkele beschadigingen aan de gipsen ornamenten
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel