Lot Chinees porselein (6 x)

Kavel 591 Lot Chinees porselein (6 x)
Kavel 591. Lot Chinees porselein (6 x)

Lot divers Chinees porselein: een 18e eeuws blauw-wit Kangxi vaasje, een Famille Rose capcuijner schoteltje, twee 18e eeuwse blauw-wit schoteltjes, een 18e eeuwse kop en een 19e eeuwse kom

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Vaasje 9,5 cm
Conditie Vaasje met 2 haarlijnen, Famille rose schotel met glazuurbeschadiging, blauw-wit schotels met kleine randbeschadigingen, 19e eeuwse kom met enkele kleine chips en 18e eeuwse kop gelijmd
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel