19e eeuwse Italiaanse vergulde houten gestoken portretlijst

Kavel 619 19e eeuwse Italiaanse vergulde houten gestoken portretlijst
Kavel 619. 19e eeuwse Italiaanse vergulde houten gestoken portretlijst

Een antieke Italiaanse roccoco stijl houten gestoken en vergulde lijst, buitenmaat 29 x 22 cm, binnenmaat 14 x 10 cm. Voor spiegel of portret. 19e eeuws of ouder.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Conditie Stukje van de bovenkuif missend
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel