Een koperen aker. Vroeg 20e eeuw.

Kavel 620 Een koperen aker. Vroeg 20e eeuw.
Kavel 620. Een koperen aker. Vroeg 20e eeuw.

n antieke geklonken koperen aker/melkemmer. Vroeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 32 cm hoog x 35 cm doorsnede
Conditie Enkele deuken en gebruikssporen
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel