20e eeuwse Chinese champleve vaas

Kavel 1037 20e eeuwse Chinese champleve vaas
Kavel 1037. 20e eeuwse Chinese champleve vaas

Een 20e eeuwse Chinees bronzen champleve vaas, ingelegd met stenen. 23 cm hoog, zonder sokkel

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel