Engels staand horloge, 18e eeuw

Kavel 1038 Engels staand horloge, 18e eeuw
Kavel 1038. Engels staand horloge, 18e eeuw

Een antiek 18e eeuws Engels staand horloge in zwarthouten, rijkgestoken kast. Kap met getorste pilaren, bekroond met tollen. Bronzen wijzerplaat met maanstand en datum, gesigneerd David Collier, Gatley. Met twee gewichten en slinger. Kast mogelijk van latere datum

Taxatiewaarde € 150 - € 250
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel