Aardwerken spaarvarken

Kavel 706 Aardwerken spaarvarken
Kavel 706. Aardwerken spaarvarken

Een 20e eeuwse bruin aardewerken spaarvarken, gemerkt ‘Pottenbakkers Gouda 1985’. Gemerkt op de zijkant

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 33 cm lang
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel