Willem III tafel

Kavel 705 Willem III tafel
Kavel 705. Willem III tafel

Een antieke 19e eeuwse mahoniehout gefineerde tafel met gedraaide en gecanneleerde poten

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Blad 149 x 76 cm, hoogte 76 cm
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel