Kavel | 705. Willem III tafel |
Omschrijving | Een antieke 19e eeuwse mahoniehout gefineerde tafel met gedraaide en gecanneleerde poten |
Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | Blad 149 x 76 cm, hoogte 76 cm |
Huidig bod | € 130 |
Verkocht voor | € 130 |
Vorig kavel | Volgend kavel |