Antiek Delfts aardewerken schotel

Kavel 858 Antiek Delfts aardewerken schotel
Kavel 858. Antiek Delfts aardewerken schotel

Een antieke Delfts aardewerken schotel. Blauw/wit met rand en plat volgeschilderd met een decor van bloemen en een putto. Gemerkt voor de Porceleyne claeuw. 18e eeuws.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 41,5 cm doorsnede
Conditie Randschilfers en een gelijmde chip. Haarlijn.
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel