Home
Aftersale
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Home
Agenda
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Secretaire
Vorig kavel
Catalogus
Volgend kavel
Kavel 859 Secretaire
Kavel
859. Secretaire
Een antiek 18e eeuws Hollands Louis XVI secretaire, ingelegd.
Taxatiewaarde
€ 250 - € 350
Veiling
Sessie 3
Startbod
€
Vorig kavel
Volgend kavel