Antiek mahonie klapbuffet

Kavel 772 Antiek mahonie klapbuffet
Kavel 772. Antiek mahonie klapbuffet

Een Biedermeier mahonie gefineerde buffetkast met openslaande klep met uitklabare randen, twee deuren en lade. Ca 1830.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen 103 cm langx 48 cm breed x 94 cm hoog.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 220
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel