Bijzettafel, 19e eeuws

Kavel 773 Bijzettafel, 19e eeuws
Kavel 773. Bijzettafel, 19e eeuws

Een antiek 19e eeuws eikenhouten gestoken bijzettafeltje met lade, in Renaissance stijl

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Blad 75 x 53,5 cm, hoogte 75 cm
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel