Boterpot, 18e eeuw

Kavel 515 Boterpot, 18e eeuw
Kavel 515. Boterpot, 18e eeuw

Een 18e eeuwse Delfts aardewerken boterpot met blauw-wit chinoiserie decor.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 10 cm, 20 cm oor tot oor
Conditie Goede, ongerestaureerde staat. Glazuurverlies op de randen
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel