Twee blanc de chine beeldjes, 19e eeuw

Kavel 514 Twee blanc de chine beeldjes, 19e eeuw
Kavel 514. Twee blanc de chine beeldjes, 19e eeuw

Lot van twee 19/20e eeuwse blanc de chine sculpturen, voorstelling van guayins met lotusbloem in de hand. met beschadigingen. Eén met kalebasvormig 'double gourd' merk

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 13 cm hoog
Conditie Eén hoofd gelijmd, de ander tak gelijmd
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel