Celadon dekselpotje, 18e/19e eeuw

Kavel 549 Celadon dekselpotje, 18e/19e eeuw
Kavel 549. Celadon dekselpotje, 18e/19e eeuw

Een 18e/19e eeuwse Chinese celadon dekselpot voor lakwerk, op gestoken houten sokkel.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede 9,5 cm
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel