WMF kistje, jugendstil

Kavel 550 WMF kistje, jugendstil
Kavel 550. WMF kistje, jugendstil

Een vroeg 20e eeuws Jugendstil of art nouveau messing kistje met floraal decor en vrouwengezichten in tin. Gemerkt WMF

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 19,5 x 14 x 10 cm
Huidig bod € 190
Verkocht voor € 190
Vorig kavel Volgend kavel