Chinees famille verte vaas

Kavel 712 Chinees famille verte vaas
Kavel 712. Chinees famille verte vaas

Een 19e eeuws Chinees porseleinen Famille verte vaas met trompet vormige hals. Floraal rondom met twee cartouches met decors van een scolar aan schrijftafel en een scolar met leerling bi de rivier

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 34 cm hoog.
Conditie Gerestaureerd en gat in de bodem.
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel