Staand horloge, Engels 19e eeuw

Kavel 711 Staand horloge, Engels 19e eeuw
Kavel 711. Staand horloge, Engels 19e eeuw

Een antiek 19e eeuws Engels staand horloge, mahoniehout gefineerd met zuilen op de kap, bekroond met adelaar. Met slinger en twee loden gewichten. Koperen wijzerplaat gesigneerd 'Sam Weston Stratford'

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel