Chinees porseleinen penselenpot

Kavel 694 Chinees porseleinen penselenpot
Kavel 694. Chinees porseleinen penselenpot

Een 19e/20e eeuwse Chinees porseleinen penselenpot met blauw-wit decor van huizen en visser aan de waterkant

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 12 cm hoog
Conditie Enkele beschadigingen op de rand, o.a. chipje 5 mm
Startbod
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel