19e eeuwse Japans porseleinen Chocolade kop en schotels

Kavel 693 19e eeuwse Japans porseleinen Chocolade kop en schotels
Kavel 693. 19e eeuwse Japans porseleinen Chocolade kop en schotels

Twee antieke Japans eierschaal porseleinen chocolade kop en schotels, Blauw/wit met boven glazuur rood, groen en goud decor van lijzen in de tuin.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen Kop 8 cm hoog en schotel 14 cm doorsnede
Conditie Haarlijn en randchip schotel.
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel