Chinese trekpot, roombordje en schoteltje

Kavel 914 Chinese trekpot, roombordje en schoteltje
Kavel 914. Chinese trekpot, roombordje en schoteltje

Een Chinees 19e eeuws porseleinen trekpotje. Blauw/wit met decor van draken. Hierbij een 18e eeuws roombordje en schoteltje. Blauw/wit met florale decors.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 12 cm hoog en 16 cm doorsnede
Conditie Oorgelijmd, schotels fleabites, chip en haarlijn.
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel