Twee yixing theepotjes

Kavel 915 Twee yixing theepotjes
Kavel 915. Twee yixing theepotjes

Lot van twee 20e eeuwse Chinese yixing theepotjes. Beide gemerkt, één geglazuurd en met beschildering

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 6,5 en 7 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel