Dekenkist, gedateerd 1772

Kavel 530 Dekenkist, gedateerd 1772
Kavel 530. Dekenkist, gedateerd 1772

Een antieke 18e eeuwse dekenkist met smeedijzeren scharnieren op de deksel. De voorkant gestoken decor en tekst 'anno 1772'

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel