Vier Chinees porseleinen schotels en een wijn kan

Kavel 531 Vier Chinees porseleinen schotels en een wijn kan
Kavel 531. Vier Chinees porseleinen schotels en een wijn kan

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Blauw/wit met decors van gestilleerde bloemen. Hierbij een 20e eeuwse wijnkan.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 18 cm doorsnede en kan 22 cm hoog.
Conditie Chip randen, haarlijnen en deksel van de kan missend.
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel