Dertien Hollandse tegels

Kavel 900 Dertien Hollandse tegels
Kavel 900. Dertien Hollandse tegels

Een lot met dertien diverse Hollandse tegels, 18e, 19e en 20e eeuws met diverse voorstellingen, waaronder schepen, dieren en bloemen. Sommige in lijsten

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 13 x 13 cm.
Conditie Beschadigingen en één gelijmd
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel