Engelse staande klok

Kavel 901 Engelse staande klok
Kavel 901. Engelse staande klok

Een antieke 19e eeuwse Engelse staande klok. Wijzerplaat gemerkt 'T. Lewis Bald'.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 181 cm hoog
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel