Drie 19e eeuwse Franse Faiance vazen

Kavel 660 Drie 19e eeuwse Franse Faiance vazen
Kavel 660. Drie 19e eeuwse Franse Faiance vazen

Drie Franse faiance vazen, naar antieke Delftse voorbeelden. Twee oorvazen met decor van boer en boerin, schepen en monogrammen. Andere kantige vaas met diverse landschappen rondom. Gemerkt met valse merken van de Griekse A. 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 17,5 en 15 cm hoog.
Conditie Een oor gerestaureerd en rondom lichte glazuurschade.
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel