Kavel | 661. Chinees dekselpotje, 18e eeuw |
Omschrijving | Een 18e eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte dekselpot met twee oren, gedecoreerd met onderglazuur decor en geometrische bandmotieven. |
Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | Hoogte 12 cm, doorsnede 12,8 cm |
Conditie | Chip van deksel ( 2 cm x 4 mm), glazuurverlies op de rand van de knop. |
Huidig bod | € 65 |
Verkocht voor | € 65 |
Vorig kavel | Volgend kavel |