Drie antieke Makkumer deskelvazen

Kavel 669 Drie antieke Makkumer deskelvazen
Kavel 669. Drie antieke Makkumer deskelvazen

Drie antieke Fries aardewerken dekselvazen. Blauw/wit met diverse florale decors. Alle drie gemerkt voor Tichelaar, Makkum. Vroeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Grootste vaas is 46 cm hoog.
Conditie 1 deksel gerestaureerd.
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel