Zes Tichelaar aardewerken dekselvazen

Kavel 670 Zes Tichelaar aardewerken dekselvazen
Kavel 670. Zes Tichelaar aardewerken dekselvazen

Zes Fries aardewerken dekselvazen, waarvan vier met deksels. Blauw/wit met Chinoiserie decor van vogels en bloemen. 20e eeuws.Gemerkt Tichelaar, Makkum

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 33 cm. Inclusief deksel.
Conditie Twee deksels missend en enkel glazuurschade.
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel