Drie Chinees famille verte schotels

Kavel 538 Drie Chinees famille verte schotels
Kavel 538. Drie Chinees famille verte schotels

Een 18e eeuwse en twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Famille Verte schotels, grootste met geschulpte rand. Polychroom decors van kostbaarheden en pioenrozen.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 13 en 20 cm doorsnede
Conditie Haarlijn
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel