19e eeuwse wandklok

Kavel 537 19e eeuwse wandklok
Kavel 537. 19e eeuwse wandklok

Een vroeg 20e eeuwse wandklok met wekker. Houten rand met glazen wijzerplaat, gemerkt 'LFS" en 'Dr. Patent'. Duitsland, ca. 1920. Met slinger en twee gewichten.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Doorsnede 24 cm
Conditie Werking onbekend, wijzerplaat beschadigd
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel